آخرین مطالب

لزوم برخورد شدید با احتکارکنندگان لوازم بهداشتی/ تمام دستگاه‌ها در شرایط فعلی به وزارت بهداشت کمک کنند

10

نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت‌ مجلس شورای اسلامی برخورد سریع و فوری با افراد مال‌اندوزی را که مانع از توزیع لوازم مورد نیاز بهداشت فردی به مردم می‌شوند در شرایط فعلی امری ضروری خواند و گفت: تمام دستگاه‌ها در شرایط فعلی به وزارت بهداشت کمک کنند.

لزوم برخورد شدید با احتکارکنندگان لوازم بهداشتی/ تمام دستگاه‌ها در شرایط فعلی به وزارت بهداشت کمک کنند

محمدحسن قربانی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، ضمن اشاره به ماجرای مکاتبه وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با رئیس جمهور که با لحنی گلایه‌آمیز انجام شده است، اظهار داشت: طبق اعلام وزارت بهداشت، هفته کنونی پیک بیماری کرونا است‌.

نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجلس هماهنگ بودن تمام دستگاه‌ها برای خدمات‌رسانی و تأمین آرامش جامعه را مورد تأکید قرار داد و ‌برخورد سریع و فوری با افراد مال‌اندوزی را که مانع از توزیع لوازم مورد نیاز بهداشت فردی به مردم می‌شوند در شرایط فعلی امری بسیار لازم و ضروری خواند و عنوان کرد: تمام دستگاه‌ها برای مدیریت این شرایط سخت و ویژه باید به میدان عمل وارد شوند و جهت مبارزه با ویروس کرونا با وزارت بهداشت همکاری کنند.

وی با تأکید بر اینکه افراد نیازمند جامعه حتی برای تهیه یک عدد ماسک در بازار آزاد با مشکلات بسیار مواجه هستند و قادر به تهیه آن نیستند ابراز داشت: انتظار داریم برخورد قاطعانه و سخت با افراد سودجو و فرصت‌طلبی که مشغول احتکار، صادرات و قاچاق اقلام بهداشتی مورد نیاز مردم هستند به‌شدت در دستور کار نهادهای متولی قرار گیرد.

نماینده مردم آستانه‌اشرفیه در مجلس در اولویت قرار گرفتن مسئله صیانت و حفظ سلامت مردم را خواستار شد و خاطرنشان کرد: در بحث بحران شیوع ویروس کرونا در کشور اینکه فقط وزارت بهداشت وارد عمل شود و بقیه خودشان را کنار بکشند به هیچ عنوان پذیرفتنی نیست.

نایب‌رئیس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مجلس همکاری و انسجام بیشتر کلیه دستگاه‌ها از مجلس گرفته تا دولت، قوه قضائیه و مابقی نهادهای مرتبط و مسئول را مورد تأکید قرار داد و متذکر شد: در مسیر سخت و دشوار مبارزه با ویروس کرونا و اجرای برنامه‌های پیشگیری، دستگاه‌های دیگر نباید وزارت بهداشت را تنها بگذارند.

قربانی تلاش برای تأمین نیازهای داروخانه‌های سراسر کشور و توزیع مواد ضدعفونی‌کننده و الکل را در آن‌ها جهت استفاده عموم مردم از اولویت‌های امروز کشور تلقی کرد و افزود: ضمن اینکه انتظار داریم مسئولان بحران به‌وجود‌آمده را جدی‌تر بگیرند امیدواریم برای رفع مشکلات، همه به کمک مجموعه وزارت بهداشت و درمان بیایند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

مطالب مرتبط

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

  1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!