آخرین مطالب

سازمان اطلاعات سپاه عاشورا یک‌میلیون و ۳۹۹هزار لیتر مواد ضدعفونی‌کننده را کشف کرد

10

با رصد اطلاعاتی پاسداران گمنام امام زمان(عج) در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا، انبار بزرگ دپوی مواد ضدعفونی‌کننده در تبریز کشف و ضبط شد.

سازمان اطلاعات سپاه عاشورا یک‌میلیون و ۳۹۹هزار لیتر مواد ضدعفونی‌کننده را کشف کرد

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تبریز، به نقل از روابط عمومی سپاه عاشورا، این مواد به‌مقدار یک‌میلیون و 399هزار لیتر در یکی از سوله‌های حومه شهر تبریز دپو شده بود که ارزش آنها حدود 24 میلیارد تومان اعلام شده است.

بر اساس این گزارش، اقلام کشف‌شده را فردی با هویت معلوم مدت‌ها قبل با استفاده از ارز دولتی 4200تومانی از آلمان وارد کشور کرده بود.

این انبار با حضور دادستان محترم تبریز، مدیرکل تعزیرات حکومتی استان و نمایندگان معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز توسط عوامل سازمان اطلاعات سپاه استان پلمب شد.

بر حسب دستور مقام قضایی استان، معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با نظارت سازمان اطلاعات سپاه عاشورا، برای توزیع سریع این اقلام در بیمارستانها و مراکز درمانی اقدام خواهد کرد.

پاسداران گمنام امام زمان در سازمان اطلاعات سپاه عاشورا انبار احتکار دیگری از اقلام بهداشتی در حومه شهر تبریز شناسایی و با دستور مقام قضایی استان کشف و ضبط کردند.

طبق اعلام این سازمان، از این انبار نیز مقدار 12948 بطری الکل یک‌لیتری و تعداد 39 هزار عدد دستکش بهداشتی و بسیاری اقلام دیگر کشف و برای توزیع به معاونت غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز تحویل شد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

مطالب مرتبط

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

  1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!