آخرین مطالب

دستور رئیس قوه قضائیه به روسای کل دادگستری‌ها / "تکریم و احترام ارباب رجوع" ‌با حساسیت ویژه‌‌ ‌پیگیری شود

0

رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به دستور رئیس قوه قضائیه به روسای کل دادگستری‌ها مبنی بر"تکریم و احترام ارباب رجوع" ‌با حساسیت ویژه‌‌ ‌گفت: در این راستا به مشکلات حقوقی ۷۳۶ نفر از مراجعین در ملاقات مردمی پاسخ داده شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از ساری به نقل از روابط عمومی دادگستری استان مازند‌ران، حجت‌الاسلام والمسلمین اکبری اظهار داشت: از ابتدای سال تاکنون در جلسات دیدار مردمی استان، به درخواست‌ها و مشکلات 736 نفر از مراجعین به صورت حضوری رسیدگی و دستورات قضایی لازم صادر شد.

وی افزود: درملاقات چهره به چهره که با حضور معاونین برگزارمی شود؛  پرونده قضایی و مشکلات حقوقی مراجعان بررسی و در چارچوب مقررات و در راستای تکریم ارباب رجوع و پیگیری حقوق مراجعان، تصمیمات اتخاذ می‌شود.

رئیس کل دادگستری مازندران با اشاره به اینکه تکریم و احترام ارباب رجوع و برگزاری دیدار مردمی رئیس قوه قضائیه و سایر مسئولان عالی قضایی با حساسیت ویژه‌ای موضوع تکریم و احترام ارباب رجوع را پیگیری می‌کند، گفت: رئیس قوه قضائیه خواستار توجه هر چه بیشتر به این موضوع از سوی رؤسای دادگستری ها، سرپرستان مجتمع های قضایی، قضات و کارکنان مجموعه های قضایی هستند.

منبع: وکیل پلاس

مطالب مرتبط