آخرین مطالب

تخلیه ۱۰۰۰ واحد مسکونی در ضلع غربی شهر پلدختر؛ احتمال ورود آب به داخل شهر وجود دارد

10

شهردار پلدختر با بیان اینکه طی روزهلی گذشته ۱۰۰۰واحد مسکونی در ضلع غربی شهر پلدختر تخلیه شده است گفت: در صورت افزایش دبی رودخانه کشکان آب وارد شهر پلدختر خواهد شد.

تخلیه ۱۰۰۰ واحد مسکونی در ضلع غربی شهر پلدختر؛ احتمال ورود آب به داخل شهر وجود دارد

صمد چراغی پور در گفتوگو با خبرنگار تسنیم در پلدختر، با بیان اینکه دبی رودخانه کشکان در حال حاضر در داخل شهر پلدختر1800 تا 1900 متر مکعب است اظهار داشت: برآورد ما این است که تا دو هزار و500 متر مکعب هیچ مشکلی نداشته باشیم ولی اگر از این مقدار بیشتر شود با توجه به تکمیل نشدن دیواره ساحلی آب وارد شهر خواهد شد.

وی با بیان اینکه هیچ گونه آبگرفتگی در داخل شهر پلدختر در سطح خیابانها ومعابر وجود ندارد افزود: یک ساختمان فرسوده جنب پارک صخرهای تخریب شد و اگر بارندگی‌ها در بالادست وقفه داشته باشد شاید آبها مدیریت شده و وارد شهر نشوند.

شهردار پلدختر عنوان کرد:برآورد ما این است که حداکثرپیک عبوری آب رودخانه کشکان فردا ساعت هشت صبح تاساعت 13 بعد ازظهر خواهد بود.

وی بیان کرد:حداکثر پیش بینی که برای دبی رودخانه کشکان شده چهار هزار تا چهار هزار و500 متر مکعب است که در این صورت آب وارد شهر پلدختر خواهد شد ولی به نظر میرسد آب وارد منازل مردم نخواهد شد.

چراغی پور گفت:بیش از هزار واحد مسکونی در ضلع غربی شهر پلدختر تخلیه شده و برخیها وسایل زندگی خود را به طبقات بالاتر انتقال دادند که در صورت ورود آب به داخل شهر حجم خسارات پایین خواهد بود.

وی تصریح کرد: اماکن دولتی و مدارس ضلع غربی به طبقات بالا نقل مکان کرده ودر صورتی که آب وارد شهر شود مقدارآب کم خواهد بود و خسارات زیادی ندارد. 

منبع: خبرگزاری تسنیم

مطالب مرتبط

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

  1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!