آخرین مطالب

تأکید دادستان کل کشور بر توسعه مناسبات و تعاملات حقوقی و قضائی ایران و روسیه

0

پیرو سفر دادستان کل کشور به مسکو در سال گذشته و شرکت در مراسم بزرگداشت سیصدمین سال دادستانی فدراسیون روسیه، سفیر این کشور در تهران با دادستان کل کشور دیدار کرد.

به گزارش گروه اجتماعی خبرگزاری تسنیم؛ پیرو سفر حجت‌الاسلام منتظری، دادستان کل کشور به مسکو که سال گذشته و به‌منظور شرکت در مراسم بزرگداشت سیصدمین سال دادستانی فدراسیون روسیه انجام شد، لوان جاگاریان، سفیر روسیه در تهران صبح امروز با دادستان کل کشور دیدار و گفت‌وگو کرد.

دادستان کل کشور دشر این دیدار توسعه مناسبات و تعاملات حقوقی و قضائی و اجرای تفاهم‌نامه‌های مشترک را ضروری دانست و بر استمرار هرچه بهتر همکاری‌های موجود تأکید کرد.

لوان جاگاریان، سفیر روسیه در تهران هم ضمن ابلاغ سلام دادستان کل فدراسیون روسیه به دادستان کل کشور، اجرای مصوبات و توافقات دوجانبه و چندجانبه بین‌المللی را مورد تأکید قرار داد و از همکاری دستگاه قضائی جمهوری اسلامی ایران در توسعه مناسبات تقدیر و تشکر کرد.

وی نقش ایران را در تأمین امنیت منطقه و تعاملات بین‌المللی مهم دانست و گفت: جمهوری اسلامی ایران تعامل مناسب و خوبی در عرصه‌های مختلف با کشور روسیه داشته و این مناسبات باید در همه ابعاد ارتقا و گسترش یابد.

 
  •  
منبع: خبرگزاری تسنیم

مطالب مرتبط

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

  1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!