آخرین مطالب

افتتاح ۱۵ پروژه پزشکی قانونی در دهه فجر

0

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور از افتتاح ۱۵ پروژه ملی و استانی پزشکی قانونی در سراسر کشور در ایام دهه مبارک فجر خبر داد.

افتتاح ۱۵ پروژه پزشکی قانونی در دهه فجر

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا؛ دکتر عباس مسجدی از افتتاح 15 پروژه ملی و استانی پزشکی قانونی در دهه فجر خبر داد و اظهار کرد: با اقدامات جهادی همکاران سازمان پزشکی قانونی کشور در راستای خدمت‌رسانی بهتر به مردم، پروژه‌هایی در ایام دهه فجر در کشور افتتاح می‌شود که به واسطه آن دسترسی مردم به خدمات پزشکی قانونی تسهیل خواهد شد.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور افزود: در این ایام مرکز آزمایشگاهی و تشریح پزشکی قانونی آذربایجان غربی در شهر ارومیه با زیربنای سه هزار متر مربع به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی ادامه داد: از پروژه‌های دیگر می‌توان به پروژه ملی آزمایشگاه، تشریح و معاینات استان کهگیلویه و بویراحمد در شهر یاسوج و افتتاح مراکز معاینات و تشریح شهرستانهای زرند و رفسنجان در استان کرمان اشاره کرد.

به گفته این مقام مسئول، افتتاح مرکز معاینات اردستان در استان اصفهان، مراکز معاینات و تشریح شهرستانهای بابل و نور در استان مازندران، مرکز پزشکی قانونی اسفراین در استان خراسان شمالی، مرکز پزشکی قانونی شهرستان نهاوند در استان همدان و مراکز اسلام‌آباد غرب و پاوه در استان کرمانشاه از دیگر پروژه‌های افتتاحی در ایام دهه فجر است.

مجسدی خاطرنشان کرد: دو پروژه ساختمان جدید کمیسیون پزشکی قانونی استان تهران و کمیسیون ستاد نیز در ایام دهه مبارک فجر افتتاح می‌شود.

رئیس سازمان پزشکی قانونی کشور همچنین به پروژه پزشکی قانونی در شهرستانهای میناب و بندرعباس استان هرمزگان اشاره و تصریح کرد: این دو پروژه نیز در برنامه‌های افتتاح قرار دارد اما به دلیل تراکم برنامه‌های دهه فجر در آینده‌ای نزدیک به بهره برداری خواهد رسید.

منبع: گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران پویا

مطالب مرتبط

نظرات0 نظر

در صورتی که می خواهید پاسخ خود را دریافت کنید، ایمیل خود را وارد نمایید

نام خود را وارد نمایید

ایمیل خود را وارد نمایید

نظر خود را در اینجا بنویسید...

ارسال نظر ...

لیست نظرات

  1. نظری برای نمایش موجود نیست ، شما اولین نفری باشید که نظر می دهید!